Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: szociális munkatárs (munkarend: egyenlőtlen munkaidő-beosztás, 3 havi munkaidőkeret)

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: MVK Nappali Szociális Központ, 2. sz. telephely, Nappali Melegedő

1191 Budapest, Ady E. út 112.

Leírás:

 Az új munkatárs feladatai:

  • hajléktalanok szociális gondozása,
  • ügyintézésben történő közreműködés,
  • dokumentáció vezetése papír alapon és elektronikus formában,
  • beszámoló a fenti tevékenységekről a teamen.

Legfontosabb elvárások:

  • befejezett felsőfokú szakirányú végzettség (szociális munkás, szociálpedagógus, szociális menedzser, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus diploma)
  • számítástechnikai ismeretek,
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése,
  • készség csapatmunkában történő részvételre,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.

Előny: hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

Bérezés: KJT. szerint

Referencia szám: MVK - 7/2022

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, referencia szám, szociális munkatárs munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

A pályázó automatikusan kizárja magát a pályázati eljárásból, amennyiben a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázati anyagához.

Kontakt: Fisch Tímea, munkaügyi ügyintéző

Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: azonnal