A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • A szenvedélybeteg intézményi környezetben, valamint otthonukban, lakókörnyezetükben történő gondozása, amelynek célja az életmódváltozás elindítása, segítése és folyamatos nyomon követése.
  • Egyéni szükségletekből adódó személyes célok meghatározása.
  • Egyénre szabott gondozási terven alapuló gondozási folyamat felépítése.
  • Együttműködés a klienst támogató természetes személyekkel, hozzátartozókkal, intézményekkel.
  • Ellátotti dokumentáció, személyiségfejlesztő csoportok vezetése.
  • Segítségnyújtás az ellátást igénybe vevők személyes, hivatalos ügyeinek intézésében.
  • Szenvedélybeteg csoport foglalkozások szervezése, lebonyolítása.
  • Iskolás korúak részére prevenciós foglalkozások szervezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szociális végzettség
  • A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet terápiás munkatárs és szociális munkatárs munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés
  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
  • Empátia, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség
  • Problémamegoldó képesség, önállóság
  • Konfliktuskezelő képesség

 A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szenvedélybeteg ellátásában szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • Bruttó 219 000 Ft /hó alapbér
  • Ágazati pótlék (munkában eltöltött idő függvényében változó)
  • Bruttó 24 000 Ft/hó munkahelyi pótlék
  • Cafeteria (próbaidő leteltét követően 7519 Ft étkezési hozzájárulás és 5000 Ft Szép kártyára utalás havonta)
  • Munkába járás költségtérítés támogatás a hatályos jogszabály szerint
  • Támogató munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.
  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye, kezdete:

  • 2200 Monor Kossuth Lajos u. 88.
  • 2021.november 15.-től betölthető a munkakör.

Várjuk jelentkezését szakmai önéletrajz, az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány(ok) másolata, erkölcsi bizonyítvány benyújtásával a terapiasmunkatars_Monor@hr.maltai.hu e-mail címen.