A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Lendületes munkahelyi közösségünk várja új csapattagját, akire az éjjeli menedékhelyen a hajléktalan emberek támaszkodhatnak, aki a hétköznapi életvitelben segíti őket, hogy legyen esélyük a holnapra.

Feladatok:

  • ügyelet ellátása 40 fős éjjeli menedékhelyen és esetenként nappali melegedőben
  • ellátottak be és kiengedés
  • ellátottak felügyelete a házirendnek megfelelően
  • intézményi szolgáltatások biztosítása
  • adminisztráció
  • együttműködés intézményekkel, szolgáltatásokkal

Munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • pontosság, nyitottság
  • rendszeretet, rugalmasság
  • kiemelkedő tolerancia és empátia a hajléktalan emberek felé

Előnyt jelent:

  • szociális középfokú végzettség (pl. szociális gondozó-ápoló, szociális asszisztens)
  • hajléktalanellátásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rugalmas beosztás
  • támogató munkahelyi közösség és mentoráció
  • munkaruha
  • bérezés:
    • alapbér és pótlékok: bruttó 350.000 Ft
    • + ágazati pótlék (végzettség és besorolás szerint); (kb. br. 20.000-130.000 Ft)
    • + béren kívüli juttatások: nettó 10.000 Ft; utazási támogatás, Budapest bérlet
    • gyermeket nevelők számára iskolakezdési támogatás
  • részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat különböző programjaiban, képzésein
  • OTP Banknál vezetett lakossági folyószámla esetén banki kedvezmények

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű
  • teljes munkaidő, készenléti jellegű munkarend
  • beosztás szerint munkarend: főként 16 és 24 órás műszakok, éjszakai munkavégzés

Munkavégzés helye, kezdete:

  • I. kerület, Feszty Árpád utca 6. (Déli pályaudvar közelében)
  • Munkakezdés várható ideje: elbírálást követően azonnal, vagy megegyezés szerint

Jelentkezni a pontos személyi adatokat tartalmazó fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával február 24-ig lehet a szocialis.segito4@hr.maltai.hu e-mail címen.