Feladatok:

  • éves tervek készítése meglévő stratégia mentén
  • támogató toborzó program működtetése
  • országos támogató toborzó csapatok vezetése, motiválása
  • a toborzó munkatársak fluktuációjának csökkentése, egészséges és kreatív munkakörnyezet kialakítása

Képzettség és munkatapasztalat:

  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • tapasztalat adománygyűjtés vagy közvetlen értékesítés, esetleg ügyfélkapcsolati munka kiépítésében
  • tervezési és eredményértékelési tapasztalat

A civil szektorban szerzett (önkéntes vagy fizetett) munkatapasztalat előnyt jelent.

Speciális tudás és személyes készségek:

  • erős szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • önálló és csapatmunka
  • problémamegoldó készség
  • képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • hatékony és precíz információ- és adatkezelés
  • célorientáltság, kreativitás, felelősségtudat
  • stressztűrés , elkötelezettség, rugalmasság

Kínálunk:

  • a világ egyik legnagyobb civil szervezetéhez való csatlakozás
  • civil szektorban versenyképes fizetés
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • belső és külső képzésekre lehetőség
  • fiatalos, motivált, dinamikus csapat

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levéllel
Jelentkezési határidő: 2011.11.09.
Munkakezdés várható ideje: 2012.01.02.
Munkavégzés helyszíne: Budapest

Jelentkezés szabolcs.biro@greenpeace.hu e-mailcímen Bíró Szabolcsnál. Az e-mail tárgya legyen: Országos Koordinátor