A program célja a 300 leghátrányosabb település felzárkóztatás hosszú távú és széleskörű, a legalsó társadalmi csoportokat is elérni képes, aktív jelenléten keresztül, mely megteremti a lehetőséget a pontos, települési szintű diagnózisok állításához, és alkalmat ad a legfontosabb helyi problémák kezelésére.

Feladatok

  • A programban résztvevő településcsoportok koordinálása: rendszeres találkozók szervezése, levezetése és dokumentálása
  • Havi / éves beszámolók készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a településeken dolgozó kollégákkal, segítségnyújtás és támogatás (telefonon, e-mailen)

Elvárások

  • felsőfokú végzettségedet társadalomtudományi vagy pedagógus szakon szerezted (előny: szociális munkás, szociológia vagy szociálpolitika szak)
  • dolgoztál már nonprofit szervezetben (előny: telepi munkában szerzett tapasztalat)
  • a jogosítvány nem csak a pénztárcádat ékesíti
  • a legnehezebb helyzetekben sem veszíted el a jókedvedet és a türelmedet
  • mindenkivel megtalálod a közös hangot
  • a pontos adminisztráció számodra magától értetődik
  • megbízhatóan használod a MS Office programokat
  • rugalmasan kezeled a váratlan helyzeteket

Amit ajánlunk

  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Egyedülálló, változatos és izgalmas munka
  • Családbarát munkahely

További információk

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Budapesti központú munkavégzés, heti 2-3 nap vidéki utazással

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését önéletrajzzal az 1cf346b3@hr.maltai.hu e-mail címen.