Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok a fogyatékosok nappali ellátása és támogatószolgálat keretein belül:

  • szabadidős programok megszervezése, lebonyolítása (kézműves tevékenységek, csoportos foglalkozások, kirándulások)
  • egyéni és csoportos fejlesztő foglalkozások bonyolítása a kliens egyéni képessége, szükséglete alapján
  • az ellátottak mindennapjaiban való segítségnyújtás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú középfokú végzettséga személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet terápiás munkatárs munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • gyógypedagógiai segítő munkatárs vagy gyógypedagógiai asszisztens képesítés

Amit kínálunk:

  • bérezés a Kjt. szerint
  • ágazati pótlék
  • munkahelyi pótlék
  • munkába járás támogatása
  • cafeteria
  • családias környezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • a munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető

Munkavégzés helye:

  • 2200 Monor, Móricz Zsigmond u. 15.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot
  • motivációs levelet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését az alábbi e-mail címen: terapiasmunkatarsMonor@hr.maltai.hu