A Magyar Tégla és Tetőcserép Szövetség, a hazai tégla- és cserépipar vállalatainak szakmai szervezete titkárt / koordinátort keres elsődlegesen otthoni munkavégzéssel.

Egyesületünk fő célja a kerámia építési kultúra szakszerű formálása, a hazai tégla- és cserépipar versenyképességének növelése, az ágazati érdekek hatékony érvényesítése. Arra törekszünk, hogy megosszuk tudásunkat a különböző szakterületeken (pl. innováció, klíma- és energiaügy, környezetvédelem), elkötelezettek vagyunk a hazai és nemzetközi partnerekkel folytatott konstruktív párbeszéd mellett.

Új munkatársunk önálló, proaktív személyiség, aki szívesen gondol újra adminisztratív / szervezési / marketing folyamatokat, és aktívan tartja a kapcsolatot tagjainkkal, partnereinkkel, mindezt távmunkában elvégezve.

Feladatok:

  • A Szövetség működése során fellépő általános adminisztrációs és szervezési feladatok elvégzése
  • Pénzügyi és munkaügyi adminisztráció, együttműködés a könyvelővel
  • A Szövetség elnökének és ügyvezetőjének asszisztensi támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a Szövetség tagjaival és partnereivel (pl. hazai és EU-s szakmai szervezetek)
  • Naprakész információszolgáltatás a tagok számára, sajtófigyelés
  • Megbeszélések, budapesti és vidéki szakmai rendezvények megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • A Szövetség honlapjának, Facebook-oldalának menedzselése, együttműködés az online marketing tanácsadóval
  • A Szövetség honlapján és egyéb felületeken megjelenő tartalmak frissítése, szerkesztése, egy részük megírása
  • Szakmai és PR cikkek megjelentetésének koordinálása
  • Hírlevelek összeállítása
  • Részvétel a marketing kommunikációs stratégia kidolgozásában és megvalósításában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves releváns asszisztensi / irodavezetői / koordinátori tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvismeret
  • Magabiztos Ms Office felhasználó
  • Alapos, igényes és hatékony munkavégzés
  • Dinamikus, rugalmas, agilis személyiség, jó szervezési és kommunikációs készségekkel
  • Kiváló problémamegoldó képesség, proaktivitás, kreativitás

Előnyt jelent:

  • Versenyszférában, illetve marketing területen szerzett tapasztalat
  • Építőanyag-ipari, gazdasági, környezetvédelmi, műszaki (építészeti) vagy EU-s ismeretek

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Családias légkör
  • Heti 30 vagy 40 órás munkaidő
  • Otthoni (esetenként a Szövetség budapesti székhelyén történő) munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Részvétel szakmai rendezvényeken

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje meg magyar nyelvű önéletrajzát és rövid motivációs levelét tartalmazó pályázatát a kapcsolat@teglasszovetseg.hu címre, az email tárgyában a „MATÉSZ álláshirdetésre jelentkezés” megjelöléssel!