Kik vagyunk?

Az MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nkft. a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Református Szeretetszolgálat által alapított nonprofit szervezet, melynek célja, hogy továbbra is fenntartható lakhatást, kiszámítható feltételeket biztosítson a Nemzeti Eszközkezelő Programban résztvevő, ingatlanokban maradó családoknak. Feladatunk még a részletvásárlói körben ügyfélszolgálati és követeléskezelői feladatok ellátása is.

Kit keresünk?

Dinamikus, ugyanakkor a részletekre is ügyelő munkatársunkat keressük, akinek legalább két éves tapasztalata van titkársági vagy szervezési területen, van szociális érzékenysége és elkötelezetten részt tud venni egy új  szervezet felépítésében.

Főbb feladatok:

  • Irodabérléssel kapcsolatos teljeskörű teendők
  • Beszerzések adminisztrációja
  • Ügyvezetők munkájának napi szintű támogatása
  • Bejövő-kimenő posta kezelése, iktatás, iratkezelés
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel
  • Egyeztetések, értekezletek szervezése, emlékeztetők megírása
  • Prezentációk előkészítése
  • Esetenként részvétel elemzések összeállításában

Elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat titkársági vagy szervezési feladatok terén
  • Legalább gimnáziumi érettségi
  • Nagyfokú önállóság
  • Precizitás
  • Proaktivitás
  • Gyors tanulási készség
  • Elkötelezett, csapatjátékos hozzáállás
  • Azonosulás a szervezet céljaival

Előnyt jelent:

  • OKJ-s Titkárságvezető képzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, eredményorientált csapat
  • Egyéni, és csapatmunka vállalható célokért
  • Versenyképes bérezés
  • Felelősségteljes, önálló feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Ha érdekli a lehetőség és úgy érzi, az elvárásoknak is megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igényének  megjelölésével és motivációs levelét az allas@mrkl.hu email címre.

Amennyiben mi is úgy ítéljük meg, hogy Ön esélyes pályázó, keresni fogjuk a megadott elérhetőségein.