A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel Tréning és fejlesztési koncepció kialakításában, fejlesztésében és működtetésében, egy 300 intézményben, +4.000 főt foglalkoztató non-profit szervezetben
  • Munkatársi standard, vezetői orientációs tréningprogram bevezetése, újbelépők kézikönyve
  • Onboarding / beillesztési folyamat kialakítása és nyomon követése
  • Mentor program felállítása, mentorok kiválasztása, képzése
  • Intézményvezetői fejlesztési/tréning stratégia felállítása, vezetői kézikönyv kialakítása
  • Kompetencia alapú vezetői tréningprogram felállítása a különböző vezetői szinteknek
  • E-learning tréning rendszer felülvizsgálata
  • Munkakör specifikus tréningek szervezése
  • Utódlástervezéssel /tehetséggondozással- és fejlesztéssel kapcsolatos komplett folyamat kialakítása és megvalósítása
  • Kulcs/ kritikus pozíciók beazonosítása intézményi szinten, a lehetséges utódok felkutatása, kiválasztásukban való közreműködés, országos utódlási terv létrehozása
  • Értékelési szempontok és ütemterv felállítása, követése, a program végén validáció megszervezése
  • Oktatási dokumentumok/ nyilvántartás kezelése
  • Fejlesztések minőségbiztosítása
  • Külsős partnerekkel, egyetemekkel, képzőintézményekkel kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év képzési területen szerzett tapasztalat
  • Vezető fejlesztési programok, módszertanok ismerete
  • Tréneri tapasztalat
  • Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Asszertív, motiváló kommunikáció

Előny:

  • Szociális szférában szerzett tapasztalat
  • E-learning és blended learning módszerek ismerete
  • Tanácsadói oldalon való jártasság

Amit kínálunk:

  • Szakmai önállóság
  • Változatos, a képzési és fejlesztési terület széles spektrumát lefedő feladatok
  • Az új kolléga közvetlenül az Országos HR-vezetőnek fog riportálni
  • Támogató HR csapat
  • Havi home office napok lehetőség

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület, Bem rakpart 28.

Várjuk a jelentkezését szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az alábbi emailcímen: fejlesztesispecialista@hr.maltai.hu