Az UNICEF Magyarország az UNICEF nemzeti bizottságaként anyagi forrásokat gyűjt a szervezet nemzetközi céljainak megvalósítására, a világ legkiszolgáltatottabb, veszélyben élő gyermekeinek a védelmére.
Hazai programjaink hátrányos helyzetű gyerekeket és nehéz sorsú fiatalokat segítenek, harcolunk a gyermekbántalmazás minden formája ellen, dolgozunk a gyermekek lelki egészségéért, a gyermekjogok érvényesítéséért és minden gyermek legfőbb érdekeiért.

A vállalati kapcsolatok menedzser feladata:

• A vállalati partneri kör folyamatos bővítése és a kapcsolatok ápolása
• Rendezvények szervezése, koordinációja
• Együttműködési javaslatok készítése, prezentációk tartása
• Együttműködések megvalósításának koordinálása
• Kapcsolattartás a nemzetközi szervezettel
• Rendezvényekhez kapcsolódó számlák kezelése a pénzügyi osztállyal együttműködve
• Szerződéskötési folyamatok felügyelete, adminisztrációja

Az ideális jelölt:

• kiválóan ír és beszél angolul
• jó csapatjátékos
• kreatív és megoldásorientált
• jártas rendezvényszervezés terén, projektmenedzsment terén
• terhelhető, önállóan dolgozik
• felsőfokú végzettséggel rendelkezik
• előnyt jelent továbbá: korábbi tapasztalat fundraising tevékenységben, nonprofit szektor ismerete, B2B kapcsolatépítésben és kommunikációban szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

• olyan munka, ami hivatás is egyben
• nemzetközileg is elismert szervezet tagja lehetsz
• izgalmas és sokszínű feladatok
• folyamatos fejlődési lehetőség
• lendületes és fiatalos csapat
• azonnali kezdési lehetőség
• home office munkavégzés lehetősége heti több alkalommal

Pályázatodat kérjük, hogy bruttó bérigény megjelölésével, motivációs levéllel és CV-vel küldd el nekünk a munka@unicef.hu címre.