A Nyitott Budapest munkacsoport ülésén a tervezett budapesti önkéntes-adatbázisról, Rákosrendező közcélú előhasznosításáról és a Rakpart közösségi programjaihoz való csatlakozási lehetőségekről volt szó, az Esélyteremtőn pedig a fővárosi drogstratégia és a családon belüli erőszak elleni stratégia végrehajtásáról számoltak be a hivatal szakemberei a civileknek. Mindkét ülésen bemutatkozott az Énbudapestem szerkesztősége azzal a céllal, hogy a civil partnereinkkel való együttműködést ösztönözzék. A főváros állandó civil fórumai várhatóan ősszel folytatják a munkát.
Az ülések emlékeztetőit az alábbi gyűjtőoldalon az adott munkacsoport kártyájára kattintva érheted el.
|
|
.png)