Amennyiben fontos neked, hogy munkáddal/gyakorlatod során értéket teremts, emellett szeretsz és jól tudsz szervezni, új dolgokat létrehozni, élvezed a kihívásokat, úgy jelentkezz hozzánk!

Várjuk pályakezdők vagy akár egyetemisták jelentkezését heti 10-12 órás gyakornoki pozícióba kommunikációs feladatok ellátására.

Feladatok

  • Részvétel az éves kommunikációs terv elkészítésében, a kommunikációs stratégia kidolgozásában, fejlesztésében.
  • A szervezet social media felületeinek (Facebook, Instagram, LinkedIn) koordinálása, posztok tervezése/írása.
  • A szervezet hírlevelének írása.
  • Sajtóközlemények írása/koordinálása.
  • A szervezet honlapjának karbantartása (együttműködve külső szakértővel), kisebb szöveges változtatások megvalósítása, szöveges tartalmak gyártása.
  • Együttműködve a szervezet munkatársaival további külső kommunikációhoz kapcsolódó ad hoc feladatok ellátása: prezentáció összeállítása, kiajánló írása, adománygyűjtési kampányok kommunikációs tartalmainak kidolgozása és megvalósítása fundraising munkatárssal együttműködésben.
  • A kommunikációs területhez kapcsolódó önkéntesek koordinálása/bevonása.

Az ideális jelölt jellemzői

  • teljes mértékben azonosulni tud szervezetünk küldetésével, céljaival,
  • kiváló kapcsolatteremtő készség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség - szóban és írásban egyaránt,
  • önállóság, proaktivitás
  • szereti és keresi a kihívásokat,
  • kreatív, szívesen hoz új ötleteket, aminek megvalósításához/kipróbálásához maximális támogatást kap a csapat tagjaitól,
  • jól ismeri a Facebook/Instagram/Youtube/LinkedIn,
  • felelősségteljes, megbízható, precíz,
  • minimum fél éves elköteleződés, de előny ha hosszabb távon is velünk szeretnél dolgozni.

Ami előnyt jelent

  • munka vagy önkéntes tapasztalat social media kommunikációban/marketingben, képszerkesztő programok (Photoshop, Indesign) vagy online platformok (canva.com) használatában jártasság,
  • mailchimp hírlevélküldő rendszer ismerete,
  • wordpress honlapszerkesztő felületének ismerete,
  • angol nyelvtudás,
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat (akár önkéntesként).

Amit kínálunk

  • Nagy önállóság, rugalmas munkaidő, változatos feladatok, fejlődési, tanulási lehetőség, változatos skill-set használata és fejlesztés
  • Közös munka egy inspiráló csapatban.
  • Szervezeten belül új területek megismerése, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Támogató, barátságos légkör.
  • Versenyképes gyakornoki juttatás.
  • Közös elégedettség esetén akár további megbízás/kommunikációs munkakör betöltése.

Önéletrajzod és motivációs leveled, hogy miért akarsz csatlakozni a Hősök Teréhez és (amennyiben releváns) milyen tapasztalatokkal rendelkezel kommunikációs területen várjuk a  jelentkezes@hosoktere.org email címre.

Jelentkezési határidő: 2021. november 10.

A Hősök Tere Kezdeményezésről:

A Hősök Tere Kezdeményezést azért hoztuk létre 7 évvel ezelőtt, mert tenni akarunk a közöny ellen. Azt akarjuk elérni, hogy Magyarországon társadalmi norma legyen az együttérzés és az, hogy kiállunk és teszünk másokért. Ezért szervezünk workshopokat, tréningeket, akciókat, kampányokat tanároknak, szülőknek, diákoknak.