Tapasztalt adományszervező munkatársat keresünk részmunkaidőbe – kreatív és felelős munkakörbe. Az új adományszervező kolléga – a NANE stábbal együttműködve – az egyesület mikrodonációs tevékenységének fenntartásáért és fejlesztéséért felel majd.
Kiemelten fontos számunkra, hogy az új munkatárs kezdeményező attitűddel bíró kolléga legyen, rendelkezzen aktuális ismeretekkel az online és offline adományszervezés területén, illetve hogy hosszú távon erősítse a NANE csapatát.

FŐBB FELADATOK:
  • a szervezet mikrodinációs stratégiájának kialakítása, a bevételi források szélesítése
  • folyamatos koordináció és szoros együttműködés a forrásteremtő kollégával és a kommunikációs koordinátorral, és velük közösen:
  • közösségi finanszírozási kampányok megtervezése és kivitelezése
  • magánadományozókat célzó online és offline kampányok tervezése és kivitelezése
  • az adományozáshoz kapcsolódó adatbázis létrehozása és fenntartása
  • a közösségi finanszírozással és a magánadományozással kapcsolatos szakmai együttműködések kialakítása
  • a beérkező magánadományozói megkeresések kezelése, köszönőlevelek, posztok megírása
  • a honlapon az adományozói rész optimalizálása és karbantartása
  • a tevékenység adminisztrációja, rendszeres beszámolók készítése

ELVÁRÁSOK:
  • online és az offline adományszervezésben szerzett, igazolható és leinformálható tapasztalat
  • mikrodonációhoz kapcsolódó trendek ismerete és azok magabiztos alkalmazása
  • releváns számítógépes programok, applikációk ismerete és a közösségi média
  • platformok rutinos használata
  • kreativitás és proaktivitás
  • pontosság és a határidők betartása
  • rendszerszemlélet és konfliktuskezelésre való készség
  • igény a folyamatos szakmai fejlődésre, hosszú távú motiváció
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • a NANE által képviselt értékek és szemlélet ismerete, illetve elkötelezettség annak megismerésére és reprezentációjára

ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL:
  • tapasztalat a civil szférában, a civil szervezetek működésének ismerete
  • NANE tevékenységének és a szervezet által képviselt célok átfogó ismerete
  • releváns szakmai végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • részmunkaidő (heti 15 óra)
  • határozatlan idejű szerződés munkaviszonyban vagy egyéni vállalkozóként
  • bruttó 225.000 Ft (nettó 150.000 Ft) munkabér vagy bruttó 225.000 Ft megbízási díj (Sikeres együttműködés esetén a próbaidő lejárta után lehetőség van a jogviszony kereteinek módosítására: munkaidő bővítés vagy jutalékrendszer formájában.)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos és felelősségteljes munkakör
  • folyamatos szakmai fejlődésre való lehetőség
  • nyitottság az új munkatárs ötleteire
  • budapesti munkavégzés (home office lehetőséggel)

A jelentkezés feltételei:
  • magyar nyelvű szakmai önéletrajz (pdf)
  • magyar nyelvű motivációs levél (pdf)
  • referencia személyek és elérhetőségek megjelölése (minimum egy, preferáltan kettő)
Az anyaghoz kérjük csatolni a munkakör szempontjából releváns portfóliót, azaz a korábbi sikeres adománygyűjtő kampányok, tevékenységek bemutatását.

A jelentkezés határideje: 2024. március 12.
A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk: info@nane.hu
A tárgyban kérjük feltüntetni: NANE adományszervező munkatárs // jelentkezés
A munkába állás várható kezdete: 2024. április

A kiválasztott jelentkezőket márciusban felkérjük egy (személyes vagy online) beszélgetésre.