A Van Helyed a Közös Jövőnkért Alapítványban a halmozottan hátrányos helyzetű, többségében roma gyermekek és családjaikkal dolgozunk Ózdon és Budapesten. A Van Helyed Rendszer oktatás fókuszú modell, amelyben hosszútávon, a gyermek fejlődési ciklusa mentén, magzati kortól a szakmába állásig és/vagy egyetemig, a család és közösség bevonásával, intézményeket és szolgáltatásokat építünk egymásra, annak érdekében, hogy megszakítsuk a szegénység újratermelődését.

Ha ezek igazak rád:

  • szeretek irodában ülni és adminisztrálni
  • rendet tudok tartani az iratok között
  • nem ijedek meg attól, hogy lebonyolítsak egy áramellátási szerződést az MVM-mel
  • az irodai napok között  időnként szívesen kimozdulok és elugrom egy adományért, ha kell.

……akkor eddig nagyon jó vagy, olvass tovább:

Az operatív menedzser konkrét  feladatai lesznek:

  • adminisztráció (szerződések, igazolások rendben tartása, postázása, emailek írása)
  • üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok (pl közüzemi szerződések, szerelő keresése stb.)
  • résztvesz a megbeszéléseken az alapítvány munkatársaival heti szinten
  • megszervezi  a tárgyi adományok célba juttatását Ózdra vagy Budapestre
  • vezeti a budapesti irodát

A munka betöltéséhez elvárt:

  • az alapítvány tevékenységének átfogó ismerete, céljaival való azonosulás
  • Microsoft Office és Google Workspace felhasználó szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • energikus személyiség
  • nagy munkabírás
  • minimum érettségi bizonyítvány
  • jogosítvány
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • angol illetve más idegen nyelv kommunikációs szintű használata
  • civil szférában szerzett tapasztalat

Ha úgy érzed, hogy ellenállhatatlan vágyat érzel arra, hogy csatlakozz a Van Helyed csapatához, akkor küldd el a kissmonika@vanhelyed.org  címre Kiss Mónikának május 31. éjfélig "operatív menedzser" tárggyal a következőket:

  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz nettó fizetési igénnyel

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület. Kazinczy utcai iroda