A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában 2018 óta azon dolgozunk, hogy a házainkban élő sérült személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartva komplex szolgáltatást alakítsunk ki. Ellátotti körünkben elsősorban halmozottan sérült emberek vannak, ezért elkötelezetten dolgozunk azért, hogy ők is megkaphassák jogaiknak megfelelően az egyéni szükségleteikre alapozott támogatást.

Feladatok

  • portaszolgálat ellátása műszakbeosztás szerint
  • ellenőrzi és segíti az intézményi forgalmat
  • ellát megfigyelő és belépést ellenőrző valamint adminisztratív jellegű tevékenységeket
  • munkaköréhez tartozik, hogy hétévente és megbízás szerint intézményi autóval meghatározott területen ételt szállítson ki
  • sofőr feladatokba bevonható
  • az intézményi telefonközpontot kezeli, hívásokat irányít

Elvárások

  • rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • büntetlen előéletű
  • elkötelezett a fogyatékossággal élő személyek támogatása iránt
  • megbízható és felelősségteljes

Előny

  • van legalább 1-3 év sofőr munkakörben szerzett tapasztalata
  • van tapasztalat sérült emberek ellátása, szállítása kapcsán
  • korábban dolgozott már szociális intézményben

Amit ajánlunk

  • kellemes környezet, modern munkakörülmények
  • támogató és családias légkör
  • egyéb béren kívüli juttatás (próbaidő leteltét követően SZÉP kártyára)

További információk

  • határozatlan idejű jogviszony
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • a munkavégzés helye: Göd
  • szállítási terület: Erdőkertes, Őrbottyán, Veresegyház, Vác, Budapest