A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület, Göd Gondviselés Háza Fogyatékos Emberek Otthona keres fogyatékossággal élő személyek segítéséhez

TERÁPIÁS/SZOCIÁLIS MUNKATÁRSAT

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok

  • Intézményünkben élő ügyfeleink életminőségének javítása, készégfejlesztő, terápiás, szabadidős tevékenységek, megvalósítása.
  • Kreatív, kézműves, zenés, mozgásos egyéni és csoportos - fejlesztő foglalkozások megtartása halmozottan sérült lakóink számára.

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség az 1/2000 SzCsM rendeletnek megfelelően
  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok a következő szakterületeken: fejlesztőpedagógus, gyógypedagógus, gyógytornász, konduktor, pedagógus, pszichopedagógus, szociálpedagógus, szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, diakónus, gyógypedagógus, mentálhigénés szakember, teológus, hittanár
  • Befejezett vagy folyamatban lévő középfokú végzettség a következő területeken: gyógypedagógiai asszisztens, gyógypedagógiai segítő munkatárs, szociális asszisztens
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előny

  • Fogyatékos személyek ellátása kapcsán szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, jogszabály szerinti ágazati pótlék, munkahelyi és kiegészítő pótlékok
  • Munkába járás költségtámogatása
  • Próbaidőt követően havi 15.000 Ft SZÉP kártya hozzájárulás
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 2131 Göd, Munkácsy Mihály u. 2.

Jelentkezés módja emailen: 56560045@hr.maltai.hu

szakmai önéletrajz benyújtásával