Skilly

A Skilly egy 5 éves társadalmi vállalkozás. Lendületes, inkluzív csapat vagyunk, célunk, hogy munkaerőpiaci esélyegyenlőséget teremtsünk fogyatékossággal élő emberek számára. Egy befogadó és szolidáris társadalom létrehozásán dolgozunk.

Munkakör leírása

Marketing, üzletfejlesztés vagy sales területen otthonosan mozgó szakembert keresünk, aki összefogja a szervezet business developmentjét és professzionális szintre emeli azt. A Skilly üzleti szolgáltatásainak célja, hogy fejlessze a vállalatokat a munkahelyi inklúzió területén és álláslehetőséget nyisson megváltozott munkaképességű tehetségek számára.

Az ideális jelentkező

  • innovatív, precíz és önreflektív csapattag, aki a versenyszférában megszerzett tapasztalatát szeretné egy jobb társadalom építésére fordítani
  • kezdeményező, felelősségteljes
  • széleskörű társadalmi és kulturális ismeretekkel rendelkezik és bátran kommunikál
  • min. 3 év releváns tapasztalattal bír, amit a versenyszférában szerzett
  • önállóan végez változatos feladatokat a stratégia alkotástól a munkaszervezésen át a konkrét ajánlatok írásáig
  • magas színvonalon fogalmaz szóban és írásban (ideálisan angol nyelven is tud tárgyalni)
  • rendszerben tud és szeret gondolkodni és alkotni

Felelősségi körök

  • új leadek generálása
  • első üzleti találkozók megszervezése, pitchelés, potenciális partnerségek stratégiai megközelítése
  • üzleti partnerekkel kapcsolattartás, stakeholder szemléletű account management
  • egyéni ajánlatok fejlesztése és elkészítése
  • portfólió fejlesztés, marketing
  • üzleti szolgáltatások folyamatmenedzsmentje
  • együttműködés a Kommunikáció és a Karrier Akadémia stratégiai területekkel

Mit kínálunk?

  • bejelentett heti 40 órás munka, 3 hónapos próbaidővel
  • részmunkaidős jelntkezést is megfontolunk
  • civil szférában versenyképes fizetés
  • rugalmas munkaidő, hybrid munkavégzés
  • jól definiált, önálló felelősségi körök, felhatalmazó kultúra
  • akadálymentes, belvárosi közösségi iroda
  • laptop

Bennünket mi motivál?

  • közvetlen, elhivatott, inkluzív közösség
  • motivált, tanulni vágyó, különböző képességű álláskeresők életminőségének javításához járulunk hozzá
  • ténylegesen rendszerszintű társadalmi változásért dolgozunk
  • a kreatív ötletekre kíváncsiak vagyunk és szívesen megvalósítjuk őket
  • rendszeres szupervízió

Ha felkeltette ez az álláslehetőség az érdeklődésed, küldd el nekünk az önéletrajzod, bérigényed és írj egy legfeljebb 400 szavas motivációs levelet tapasztalataidról, sikereidről 2024. május 27-ig a jelentkezes@skillyjobs.org-ra! Ha tetszik a jelentkezésed, meghívunk egy beszélgetésre. Kezdés optimálisan június második felében.