A Máltai Gondoskodás Nonprofit Kft.

felvételt hirdet

Varrodai munkatárs

(megváltozott munkaképességű)

munkakörbe.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok
• Konyhai textil termékek (például konyharuhák, sütőkesztyűk, terítők) varrása
• Ágyneműk, párnahuzatok és ágytakarók készítése
• A munkaterület tisztán tartása és a munkaeszközök karbantartása

Elvárások
• Szakmunkás végzettség
• Minimum 1-2 év varrodában, szabászatban szerzett tapasztalat
• Ipari varrógépek ismerete, gépek hozzáértő kezelése
• Jó kézügyesség, precíz munkavégzés, kreativitás
• Megváltozott munkaképesség (orvosi szakvéleménnyel igazolható)

Előny
• Szabászathoz, varráshoz kapcsolódó szakképesítés

Amit ajánlunk
• támogató csapat
• szakmai véleményekre és fejlesztési javaslatokra nyitott vezetőség
• családbarát munkahely

További információk

Jogviszony jellege, időtartama:
• részmunkaidős foglalkoztatás
• határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:
H-7630 Pécs, Edison u. 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a varroda_pecs@hr.maltai.hu e-mail címen.