CivilTech
Állás
Állás
Gyógytornász
2017. február 17.

2076

Jelentkezési határidő: 2017. március 15.
Kapcsolattartó e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezete Budapestre keres gyógytornászt

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet
Munkakör: gyógytornász
Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás jellege: határozott idejű munkaviszony

Leírás: Az Otthoni Szakápolói Szolgálatunk a betegek otthonában végzendő teljes körű gyógytornász feladatok ellátására keres új munkatársat.

Az új munkatárs feladatai:

  • betegellátási-szervezési tervek készítése (éves, havi)
  • otthonápolás feltételeinek biztosítása a beteg otthonában
  • kliens kezeléshez kapcsolódó teljeskörű dokumentálás
  • beszámolási kötelezettség teljesítése (heti, havi, éves statisztikai adatok)
  • nyilvántartások vezetése
  • kapcsolattartás háziorvossal, szakorvosokkal

Legfontosabb elvárások:

  • gyógytornász végzettség
  • min. 2 év szakmai tapasztalat
  • érvényes működési engedélyek
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Internet, Outlook)

Előny:

  • otthoni szakápolási szolgálatnál szerzett tapasztalat
  • civil szférában szerzett tapasztalat
  • referencia

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, gyógytornász munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Címkék
CivilTech

Hír
Új felhívás a Nemzeti Együttműködési Alap keretében – „Civil szervezetek szakmai programjának támogatása 2017.”
Hír
Február 1-től sokezer nonprofit szervezet jogosult szoftveradományokra! Hozzájuthat a legfrissebb, legjobb jogtiszta (Microsoft, Symantec, Adobe, Google, stb.) információs tec ...
Hír
Politizálni, kormányt kritizálni minden magyar állampolgárnak joga van. Egyénileg is, testületileg is.
Hír
A Salva Vita Alapítvány 2017-ben is megszervezi a Neked MUNKA, nekem ÁLOM! Napot. Már várjuk a budapesti érdeklődők jelentkezését!
Címkék