Kommunikációs munkatárs - felsőoktatási marketing

Az új munkatárs fő feladata a Tempus Közalapítvány kommunikációjának támogatása a következő területeken:

  • a nemzetközi felsőoktatási ösztöndíjprogramok népszerűsítése, különös tekintettel az Erasmus+ és Campus Mundi ösztöndíjprogramokra,
  • a magyar felsőoktatási intézmények nemzetköziesítését, nemzetközi versenyképességét támogató tevékenységekhez kapcsolódó kommunikáció.

Főbb feladatok:

  • a Közalapítvány által kezelt felsőoktatási ösztöndíjprogramokat érintő kommunikációs kampányok kidolgozása és végrehajtása
  • egyetemi kampányok szervezése
  • hírek, cikkek, tájékoztató anyagok írása magyar és angol nyelven, különböző stílusokban
  • tartalomkészítés közösségi média felületekre, honlapra
  • adatgyűjtések, háttéranyagok készítése
  • szakmai rendezvények, műhelyek, képzések szervezése
  • előadások tartása
  • hirdetések szervezése
  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partner intézményekkel
  • ad hoc kommunikációs feladatok

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • nonprofit marketing terén (vagy hasonló területen) szerzett, legalább 2 éves munkatapasztalat
  • kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kiváló íráskészség
  • gyakorlatias hozzáállás
  • kreativitás
  • stratégiai szemlélet
  • önállóság
  • interkulturális érzékenység

Előnyt jelent:

  • a felsőoktatás szereplőivel való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • nemzetközi/interkulturális közegben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt, rendszeres jövedelem
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények
  • stabil szervezeti háttér

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2017. február 6-ig honlapunkon a http://www.tka.hu/allas címen várjuk.

A Tempus Közalapítvány az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, közhasznú pályáztató szervezet, amely az általa kezelt programokon keresztül a legnagyobb mértékű mobilitást bonyolítja le Magyarországon, képzéseket nyújt az EU támogatások felhasználása témakörében, illetve tudásközpont szerepet tölt be.