Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Foglalkoztatás jellege: határozott idejű jogviszony 6 hónapra, teljes munkaidő

Bérezés: br. 118.000 Ft/hó

Munkakezdés: 2015. április 13.

Pályázati feltételek:

 pénzügyekért felelős munkatársi munkakörben eltöltött legalább egy éves tapasztalat;

 projekt-tevékenységek adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat;

 Word, Excel, Outlook ismerete;

 magas szintű angolnyelv-tudás – nyelvvizsga megléte előny, de nem feltétel;

 büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság;

 érettségi bizonyítvány.

Feladatai:

 projektek pénzügyi menedzselése, költségvetések, pénzügyi elszámolások készítése;

 szerződésekkel, számlákkal, civil működéssel kapcsolatos feladatok adminisztrációja;

 pályázati adminisztráció;

 rutinszerű szervezési feladatok ellátása;

 együttműködés a könyvelővel.

Előnyt jelentenek:

 civil szektorban szerzett tapasztalat;

 irodavezetői tapasztalat;

 pályázati adminisztrációban szerzett tapasztalat.

A pályázótól elvárt kompetenciák:

 önálló munkavégzés, megbízhatóság;

 együttműködési készség;

 pontosság.

A pályázat során benyújtandó dokumentumok:

 fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél;

 végzettséget igazoló okiratok másolata.

Jelentkezni 2015. április 1-ig a pasko.ildi@romaversitas.hu címen lehet.

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázati feltételeknek megfelelő jelentkezőket személyesen meghallgatjuk. Az interjú egy része angol nyelven történik. Minden pályázót e-mailben értesítünk a döntés eredményéről.