A munkavégzés helye:
Budapest, 1146 Hungária krt. 200.

A foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződéssel

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
az alapítvány által működtetett Nyilas Misi ösztöndíj program koordinálása:

  • az ösztöndíj program új protokolljainak kidolgozása és bevezetése
  • a szükséges infromataikai háttér és honlapok elkészíttetése
  • támogatók felkutatása és bevonása a programba
  • támogatottak tájékoztatása, informálása
  • támogatások átadásának megszervezése, lebonyolítása, nyilvántartása
  • jótékonysági események, programok szervezése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • minimum 3 év projekt menedzseri vagy kommunikációs területen szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office Word, Excel; Internet)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • segélyszervezeti munkával kapcsolatos területen szerzett gyakorlat
  • nagyszabású rendezvények szervezésével kapcsolatos tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Elvárások:

Önálló munkavégzés, találékonyság és kreativitás, megbízhatóság, precizitás, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, elkötelezettség a kitűzött célok megvalósítása mellett.

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, dinamikus csapat
  • fejlődési lehetőségek

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • munkabér igény

A pályázat benyújtásának módja:
Elektronikus úton az mrsz@jobbadni.hu e-mailcímre

Az e-mail tárgyában kérjük jelölje meg a megpályázott munkakört!

A pályázat benyújtásának határideje:
2015. április 12. 24:00 óra

A határidőn túl benyújtott pályázatokat nem áll módunkban értékelni!

A pályázat elbírálásának határideje
2015. április 20.

A munkakör betöltésének legkorábbi időpontja:
2015. április 21.