Ismertető:

A RUSDELA (Fenntartható Vidékfejlesztés Helyi Szereplők Számára) című ERASMUS+ pályázat elmaradott európai térségek és kistelepülések számára nyújt segítséget  fenntartható vidékfejlesztési stratégiák kidolgozására. A projekt keretein belül egy oktatási anyag kerül kidolgozásra és tesztelésre 6 európai partner (spanyol, görög, bolgár, magyar, olasz) részvételével.

A Pro- Cserehát Egyesület főpályázóként keres a projekt megvalósítását koordináló projekt- mendzser munkatársat.

Feladatok:

  • A projekt pénzügyi és ütemezési tervének koordinálása
  • Pénzügyi elszámolás nyilvántartása
  • Projekt feladatok delegálása, felügyelete
  • Nemzetközi és hazai projekt találkozók szervezése, lebonyolítása
  • Hivatalos dokumentumok (szerződések, beszámolók, projekt outputok stb ), szakmai anyagok elkészítése
  • A projekt eredményeinek kommunikálása a munkatársak, partnerek, a felügyelő szervezet és a nyilvánosság felé
  • A projekt továbbvitelével kapcsolatos további pályázatok előkészítése, kidolgozása.

Elvárásrok:

  • Projekt- menedzsmentben szerzett minimum 5 éves tapasztalat, különös tekintettel nemzetközi, EU-s projektek lebonyolítására
  • Aktív, felső fokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó íráskészség
  • Rálátás a vidékfejlesztés, társadalmi ügyek, felnőttoktatás szakterületeire
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Átfogó számítógépes (MS- Office) ismeretek
  • Határidők betartása
  • Részvétel külföldi utazásokon (2*4 nap), projektrendezvényeken a projekt időszak alatt

Előnyt jelent:

  • Felnőttoktatás, képzési anyagok kidolgozása terén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Vidékfejlesztési projektek terén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Gyakorlat ERASMUS projektek lebonyolításában

Ajánlatunk

  • Határozott idejű munkaszerződés vagy megbízási szerződés 2017. Február- 2018. Október között
  • Heti 15- 20 óra munkaidő
  • Nagyrészt, de nem kizárólagos otthoni munkavégzés.
  • Díjazás: keretösszege maximum 150.000 forint/ hó, melynek nettó értéke adók és járulékok levonása után a munkaszerződés típusától függ.

Jelentkezés előtt kérjük, alaposan tájékozódjon Egyesületünk tevékenységéről www.bffd.hu; Facebook: Pillangó Fejlesztések. Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a prolecsomiskolc@gmail.com email címen.

Jelentkezési határidő: 2017. január 27., a jelentkezéseket addig folyamatosan várjuk!

Kérjük, motivációs levelében térjen ki annak megválaszolására, hogy miért szeretne Egyesületünknél dolgozni, valamint levelében mutassa be az alábbi területeken szerzett tapasztalatait illetve érdeklődését:

  • Projekt menedzsment, projekt munka
  • Vidékfejlesztés, fenntartható fejlesztés
  • Felnőttoktatás, képzési anyagok kidolgozása