Feladatok:

  • Magas támogatási szükségletű felnőtt gondozottak gyógypedagógiai fejlesztése egyéni és csoportos keretek között nappali ellátásban.

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: gyógypedagógus
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

  • Szomatopedagógia, autizmus spektrum pedagógiája, értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányú végzettség
  • Súlyosan és halmozottan fogyatékos és/vagy autista személyek ellátása kapcsán szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Bérezés: közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér, munkahelyi pótlék, szociális ágazati pótlék besorolás szerint, utazási költségtérítés,
  • Vadonatúj, kiválóan felszerelt és erre a célra kialakított munkakörnyezet
  • Továbbképzések támogatása
  • Az országban egyedülálló programban való részvétel, ahol a szakmai elképzeléseket nyitottan és támogatóan fogadjuk
  • Kiváló szakmai team

Információk:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső határozatlan idejű jogviszony, vagy a munkavállaló lehetőségeinek megfelelő más típusú foglalkoztatási forma (megbízás, számlás)
  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Munkarend: munkaidőkeret, változó, rugalmas munkaidőbeosztás
  • A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető
  • Munkavégzés helye a szolgálat ellátási területe: Őrbottyán

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával emailben: bf1fad40@hr.maltai.hu