Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársat keres

projekt elszámolási csoportvezető

munkakörbe

A munkavégzés helye:

1146 Budapest, Hermina út 57.

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • a projektek pénzügyi felügyeletének folyamatos biztosítása;
  • a projektek adminisztrációjának felügyelete;
  • a projektek végrehajtásához kapcsolódó tervezési, beszámolási feladatok elkészítése, ellenőrzése;
  • projektkontrolling rendszer kidolgozása, működtetése, elemzések, értékelések készítése, a projektmonitorozások és ellenőrzések során feltárt szükséges módosítások kezdeményezése és végrehajtásának ellenőrzése, irányítása;
  • a projektek pénzügyi előrehaladásának nyomon követése, elszámolások határidőre történő elkészítése, ellenőrzése, előzetes kontrollja;
  • a Projekt pénzügyi megvalósulásához kapcsolódó nyilvántartások készítése, ellenőrzése;
  • kifizetések szakmai teljesítésigazolásához kapcsolódó feladatok ellátása, ellenőrzése, beérkező számlák, munkaügyi és egyéb bizonylatok alaki, tartalmi felülvizsgálata, azok pályázati/projektadminisztrációs pénzügyi szabályok megfelelősége szerinti ellenőrzése
  • együttműködés a projektek ellenőrzéseinél;
  • folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel;
  • kapcsolattartás a támogatóval, közreműködő szervezettel.

Elvárások:

  • diplomával igazolt gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • vonatkozó törvények (Mt., számviteli törvény, adótörvény) átfogó ismerete
  • gazdasági számítások, elemzési eljárások ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • projektben szerzett tapasztalat
  • problémamegoldó képesség
  • pontosság, precizitás
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • vezetői gyakorlat
  • professzionális Excel-tudás

Jelentkezni az alábbi dokumentumok allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges:

  • részletes szakmai önéletrajz, bruttó bérigény megjelölésével