Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezete

Munkakör: segítő

Munkarend: teljes munkaidő, egyenlőtlen munkaidő-beosztás, 3 havi munkaidőkeret

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: MVK Nappali Szociális Központ, 3. sz. telephely Nappali Melegedő, 1107 Budapest, Bihari utca 15.

Az új munkatárs feladatai:

  • hajléktalanok szociális gondozása
  • ügyintézésben történő közreműködés
  • dokumentáció vezetése papír alapon és elektronikus formában
  • beszámoló a fenti tevékenységekről a teamen

Legfontosabb elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • jó kommunikációs, konfliktuskezelési és kapcsolatteremtő képesség
  • ügyfelekkel szemben tanúsított segítőkészség és empátia
  • együttműködési készség a team munkára
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése

Előny: hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat, középfokú végzettség (érettségi)

Bérezés: Kjt. szerint

Referencia szám: MVK – 15/2024

Jelentkezés módja: 2024. március 31.-ig az allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, a referencia szám, a segítő munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

Az a pályázó, aki a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázati anyagához, kizárja magát a pályázati eljárásból.