Jelentkezési határidő: 2015. október 05.

Civil szervezet budapesti irodájába munkatársat keres

Munkavégzés helye: VI. kerület.

Munkaviszony tervezett kezdete: azonnal

Feladatok:

  • Rendezvényszervezés (versenyek, szabadidős programok) diákok számára
  • Partnerekkel és diákokkal való kapcsolattartás, tárgyalások előkészítése
  • Iroda zökkenőmentes működésének biztosítása
  • adminisztráció
    • posta
    • házipénztár kezelés
    • könyvelés előkészítése
    • szerződések előkészítése

Elvárások a jövendő munkatárstól:

  • Jó szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Tudja tartani a határidőket
  • Szívesen dolgozik együtt diákokkal, önkéntesekkel
  • Szívesen és jól dolgozik egyedül és csapatban is
  • Rugalmas az eseti hétvégi munkavégzés tekintetében
  • Gyakorlott MS Word, Excel felhasználó

Előnyt jelent:

  • Alapítványnál/egyesületnél szerzett tapasztalat
  • Pályázatírásban való jártasság
  • Irodavezetői tapasztalat, weblapszerkesztésben való jártasság

A jelentkezést magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és magyar nyelvű motivációs levéllel a a kutdiak@kutdiak.hu címre várjuk.