A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet Asszisztens munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Asszisztens

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzésével támogatja a vezető munkáját

  • Dokumentumok előkészítése: grafikonok készítése, adatbázisokból információk gyűjtése

  • Dokumentumok fénymásolása, szkennelése, rendszerezése;

  • Szakmai beszámolók/ összefoglalók szerkesztése;

  • Együttműködő partnerekkel való levelezések folytatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;

  • Microsoft Word és Excel professzionális használata (függvények írása, grafikonok készítése, szövegek szerkesztése);

  • Pontos, precíz munkavégzés;

  • Önálló, talpraesett, proaktív munkavégzés

  • Jó stressztűrő képesség, rugalmasság

  • Jó kommunikációs készség mellett kiemelkedő írásbeli kommunikáció

Előny:

  • Hasonló szerepkörben szerzett többéves tapasztalat

  • Bejövő számlák kezelésében szerzett tapasztalat

  • Szakmai beszámolók / összefoglalók szerkesztésében való jártasság

  • Pályázati projektalapú elszámolások adminisztrációjában szerzett munkatapasztalat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő

  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a 01664@hr.maltai.hu e-mail címen.