Állás
Állás
Bér- és munkaügyi ügyintéző
2019. április 18.

615

Jelentkezési határidő: 2019. április 28.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet munkatársat keres

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: Bér- és munkaügyi ügyintéző

Munkavégzés helye: Budapest, Arany János utca 31.

Leírás:  határozott idejű, teljes munkaidő

Az új munkatárs feladatai:

  • A területet érintő szabályok és törvényi előírások naprakész ismerete, a területtel kapcsolatos vezetői és munkavállalói kérdések megválaszolása;
  • Heti-havi-éves jelentések és kimutatások, igény szerint munkaügyi tájékoztatók elkészítése;
  • Hó végi adatok előkészítése a bérszámfejtés felé (munkaidő jelentés, szabadság nyilvántartás, illetményváltozás nyilvántartása stb.);
  • Munkavállalói letiltások kezelése
  • Kiszervezett bérszámfejtés támogatása és ellenőrzése;
  • Nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Hatósági és egyéb adatszolgáltatások;
  • Együttműködés HR-es munkatárssal;
  • Biztosítja a szervezet munkatársai részére a bér- és TB- számfejtés előkészületeit;
  • Alkalmanként a HR munkatárs, és titkársági helyettesítés

Legfontosabb elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny: bér-tb ügyintéző / munkaügyi ügyintézői végzettség);
  • Magabiztos, naprakész munkajogi ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Önállóság és jó problémamegoldó készség;

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens

Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: 2019. május

Hír
Az eddigi ötről tíz százalékra emelkedik a civil szervezetek adományok után igényelhető normatív támogatása, amelyre hétfőtől lehet pályázni.
Hír
Épp száz éve, hogy meghalt Andrew Carnegie iparmágnás, a világ talán legnagyobb, jótékonykodó modern milliárdosa, aki legszívesebben bevezette volna a 100 százalékos örökösödé ...
Hír
Csaknem ezer helyi közösség jött létre, valamint számos módszertan valósult meg az aktív közösségi szerepvállalást célzó Cselekvő közösségek projekt keretében az elmúlt három ...
Címkék