A pozíció teljes munkaidős (heti 40 óra), 1 éves határozott idejű (hosszabbítható) munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás: a munka törvénykönyve szerint

Főbb feladatok:

  • A Study in Hungary csoport munkájának támogatása, tervezése, szervezése és ellenőrzése a csoportvezető iránymutatásai alapján, a csoportvezető helyettesítése.
  • A Study in Hungary ösztöndíjprogram valamint a Campus Mundi projekt nemzetköziesedési tevékenységeinek koordinálása.
  • A szakmai megvalósítás folyamatainak tervezése, a projektterv/munkaterv teljesítésének ellenőrzése, nyomon követése.
  • A csoport programjainak és projektjeinek képviselete hazai és külföldi fórumokon.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség,
  • átfogó ismeretek a magyar felsőoktatásról, a felsőoktatás nemzetköziesedéséről, a nemzetközi együttműködési programokról, a felsőoktatás fejlesztéséről
  • a felsőoktatás nemzetköziesedésében területen szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat,
  • C1 szintű angol nyelvismeret,
  • MS Office szoftverek (elsősorban Excel) magas szintű ismerete
  • kitűnő folyamatmenedzsment, rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • alaposság, megbízhatóság,
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • további idegen nyelv(ek) legalább B2 szintű ismerete
  • vezetői tapasztalat
  • integrált informatikai rendszerek és adatbázisok korábbi használata

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás,
  • fejlődést, tanulást támogató kultúra,
  • pozitív munkahelyi légkör és kiváló irodai munkakörülmények,
  • stabil szervezeti háttér.

Magyar és angol nyelvű Europass formátumú önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan, legkésőbb 2016. július 15-ig az allas@tpf.hu email címre, vagy honlapunkon, a http://www.tka.hu/allas címen várjuk.

A Tempus Közalapítvány az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező, közhasznú pályáztató szervezet, amely az általa kezelt programokon keresztül a legnagyobb mértékű mobilitást bonyolítja le Magyarországon, képzéseket nyújt az EU támogatások felhasználása témakörében, illetve tudásközpont szerepet tölt be.