Állás
Állás
Esetmenedzser
2018. március 09.

1385

Jelentkezési határidő: 2018. március 31.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Gyöngyösi programjába ESETMENEDZSER munkakörbe, teljes munkaidőben munkatársat keres 36 hónapra.

Olyan nyitott és segítőkész szociális munkást keresünk, aki küldetésének érzi a hátrányos helyzetű, szegény sorsú gyerekek, családok segítését.

Feladatok:

Gyerekek részére:

  • közösségfejlesztő és szabadidős programok szervezése, lebonyolítása

Felnőttek részére:

  • egyéni problémák és szükségletek feltárása, ügyintézés és személyre szabott segítségnyújtás
  • adminisztratív feladatok ellátása

Feltétel:

  • 15/1998. (IV.30) NM rendelet 2. számú melléklet 2. részében a családsegítő intézményi munkakörnél felsorolt képesítések valamelyike

(felsőfokú szociális szakképzettség, okleveles pszichológus, pszichopedagógus, mentálhigiénés szakképzettség, szociológus, felekezeti szociális munkás, viselkedéselemző, közösségi szociális munkás, családterápiás konzultáns, családterapeuta, kognitív- és viselkedésterápiás konzultáns, család- és gyermekvédelem szakos pedagógus, család- és gyermekvédő tanár, család- és gyermekvédő pedagógus, játék- és szabadidő- szervező tanár, addiktológiai konzultáns vagy gyermek- és ifjúságvédelmi tanácsadó oklevéllel rendelkező: nevelőtanár, pedagógus, pedagógiai előadó, gyógypedagógus, védőnő, teológus, hittanár, hittantanár, okleveles pasztorális tanácsadó/okleveles pasztorális tanácsadó és szervezetfejlesztő szakember)

Elvárások:

  • empátia, türelem
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtési, problémamegoldó készség
  • önállóság, rugalmasság
  • konfliktuskezelő képesség

Előny:

  • szociális munkás, szociálpedagógus végzettség
  • hátrányos helyzetű gyerekek, családok segítésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: 3200 Gyöngyös, Fuvaros u. 5.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a szakmai életutat bemutató önéletrajzzal a karitativallasgyongyos@gmail.com e-mail címre 2018. március 31-ig.

Hír
Minden eddiginél magasabb színvonalat képviseltek a Civil Díj 2018-as pályázatai, mely jól mutatja, hogy a civil szektor szakmailag mennyire megalapozott és hatékony munkát vé ...
Hír
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal mai napon közzétett adatai alapján komoly visszaesés történt az 1+1%-os felajánlásokban idén: alig 3 millió felajánlás érkezett a civil szervezete ...
Hír
Az szja 1%-os felajánlás civil kedvezményezett részére történő kiutalásának feltétele az is, hogy a szervezet a kiutalás időpontjában is megfeleljen a kedvezményezetti feltéte ...
Hír
A beszámolók a 2017. tárgyévre a PK-341, PK-342 illetve a PK-341p, PK-342p nyomtatványokon nyújthatóak be.
Hír
A 25 %-os támogatás elvonás sem található a törvényjavaslatban
Címkék