Munkavégzés helye: Bag, Dány és Budapest

A romatelepeken élők társadalmi beilleszkedéséért dolgozó Bagázs Közhasznú Egyesület gyerekprogramjainak szakmai vezetőjét keressük, aki a telepeken végzett programokat (csoportos és egyéni fejlesztő foglalkozásokat) koordinálja, illetve részben meg is valósítja.
Az ideális jelölt a teljes munkaidős állás betöltése során mind telepi munkával (programvezetés), mind irodai háttérmunkával (szakmai anyagok, kutatások, hatásmérés) foglalkozna.

Jelentkezési határidő: 2019. április 5.
Munkakezdés időpontja: 2019. május/június

Főbb feladatok:

  • Gyerekprogramok szakmai felépítése, célok megfogalmazása, módszertan kidolgozása, programok hatásmérése
  • Telepi csoportos és/vagy egyéni fejlesztő gyerekprogramok vezetése
  • Szakmai csapat és önkéntesek támogatása, koordinálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a helyi intézményekkel (iskola, családsegítő)
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szociális munkás, pszichopedagógus vagy gyógypedagógus végzettség
  • Min. 5 év hátrányos helyzetű gyerekekkel és családokkal való segítő munkatapasztalat
  • A gyakorlati tapasztalat mellett meglévő elméleti tudás (kutatás, szakmai cikkek)
  • Projektvezetői kompetenciák
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés és új szakmai ötletek, meglátások
  • Motivált munkavégzés, rugalmasság
  • A szervezet missziójának és értékeinek támogatása, képviselete

A jelentkezéshez küldd el szakmai önéletrajzodat, fizetési igényedet és két referenciaszemély elérhetőségét a jelentkezes@bagazs.org email címre.
Az email tárgya, kérjük, legyen “Gyerekprogram vezető”.

Köszönjük!