A munkába állás várható ideje: megegyezés szerint, de legkésőbb 2017. november 1.

Jelentkezési határidő:

  1. szeptember 30.

Munkakezdés időpontja:

  1. november 1.

Munkahely: Budapest

Munkakör:

A Down Egyesület budapesti intézményében a gyógypedagógus feladata az ott ellátott, sérült állapotú, sajátos nevelési igényű, beilleszkedési és/vagy tanulási nehézségekkel küzdő/tanulók pedagógiai ellátása, terápiás megsegítése, szakvélemény készítése.

Fő felelősségi körök:

A korai fejlesztésben részesülő gyermekek egyéni és csoportos fejlesztésének tervezése és vezetése, dokumentációja,

képességfejlesztő foglalkozások tervezése és vezetése, állapotfelmérések végzése, partnerségi kapcsolat kialakítása és ápolása a szülőkkel, szakmai fórumokon való aktív

részvétel, számítógépes nyilvántartó rendszer vezetése és ellenőrzése, valamint rendszeres csoportos szakmai-konzultációkon való részvétel.

Főbb elvárások, előnyök:

  • Befejezett felsőfokú végzettség,
  • Autizmus spektrum pedagógiája végzettséget, értelmi akadályozottak ill. tanulásban akadályozottak pedagógiája végzettség,
  • 1-2 év tapasztalat,
  • Terápiás képzettség,
  • Nyitott gondolkodás,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban elengedhetetlen,
  • Magas fokú empátia és türelem,
  • Büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • Kreatív és változatos munka izgalmas környezetben és remek csapatban,
  • Folyamatosan fejlődő szervezet,
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Aktív részvétel a fejlesztésekben,
  • Korrekt fizetés.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésedet, és úgy érzed, hogy tapasztalataid, személyes beállítottságod, képességeid alapján sikeres lennél a mi csapatunkban, kérlek, hogy küldd el szakmai önéletrajzodat és pár mondatos motivációs leveledet munkatársunk címére 2017. szeptember 30-ig: tamas.fuzesy@downegyesulet.hu