Magyar Református Szeretetszolgálat keres Ifjúsági programkoordinátort

A munkavégzés helye: Budapest 7. kerület, 1078 Budapest, Marek József utca 35.

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • helyi igények felmérése, aktív részvétel a közösségi rendezvények, programok
    megtervezésében
  • közösségi pont szakmai működésének biztosítása
  • közösségi pontokon és a projektben megvalósítani kívánt közösségi rendezvények
    szervezése, lebonyolítása
  • táborok szervezése
  • Nyilas Misi Ösztöndíjprogram koordinálása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése, programokhoz, feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció vezetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • szakirányú végzettség
  • 1 év ifjúsági- és gyermek csoportokkal szerzett szakmai gyakorlat, munkatapasztalat,
  • rendezvények lebonyolításban szerzett gyakorlat, tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Közösségszervező, szociális munkás, szociálpolitikus, okleveles szociális munkás,
    okleveles szociálpolitikus, szociálpedagógus felsőfokú végzettség

Elvárások:
Kiváló szintű empátia, megbízhatóság, önálló munkavégzés, rugalmasság,  érzelmek és indulatok kezelése, jó helyzetfelismerés, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, rugalmasság, elkötelezettség a kitűzött célok megvalósítása mellett. Határidők pontos betartása. Proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:
– kellemes légkör, elhivatott csapat
– fejlődési lehetőségek, változatos feladatok
– új programokba történő bekapcsolódás lehetősége

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
– részletes szakmai önéletrajz,
– motivációs levél,
– végzettséget igazoló dokumentum másolata,
– bruttó fizetési igény megjelölése

A pályázat benyújtásának módja: Elektronikus úton az allas@jobbadni.hu e-mail címre.
A pályázat benyújtásának határideje: 2019. május 24.