CivilTech
Állás
Állás
Irodavezető
2017. szeptember 18.

1194

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 27.
Kapcsolattartó e-mail: info@k-monitor.hu

A K-Monitor Független Közpénzfigyelő Iroda határozatlan idejű félállású munkaviszonyra irodavezetőt keres

A K-Monitor Független Közpénzfigyelő Iroda határozatlan idejű félállású munkaviszonyra irodavezetőt keres októberi kezdéssel. Olyan embert keresünk, aki az iroda működtetése és a szervezet pénzügyi adminisztrációja mellett talpraesett, proaktív és elkötelezett a szervezet missziója és értékei iránt.

Főbb feladatok:

  • a szervezet napi pénzügyi adminisztrációja, számlák és szerződések rendszerezése;
  • napi irodavezetési teendők, adminisztrációs feladatok;
  • kapcsolattartás a könyvelővel, költségvetés követése;
  • pályázatfigyelés és pályázatírás segítése, részvétel a pályázatok elszámolásának elkészítésében;
  • kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel.

Egyéb feladatok:

  • közreműködés a szervezet szakmai munkájában (pl. sajtófigyelés, kisebb anyagok fordítása);
  • hazai és nemzetközi rendezvényeken való részvétel, előadások tartása;
  • események, konferenciák szervezése, lebonyolítása;
  • önkéntesekkel, adományozókkal kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • pályázatírásban és elszámolásban szerzett tapasztalat;
  • pénzügyi menedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • számítógép (Word, Excel, Google Sheets és Docs), internetes alkalmazások eszközök magas szintű felhasználói ismerete;
  • a szervezet értékei iránti elkötelezettség.

Előnyt jelent:

  • hazai vagy nemzetközi civil szervezetnél szerzett munkatapasztalat;
  • a K-Monitor által képviselt témákban, közéleti témákban való jártasság;
  • informatikai érdeklődés, tapasztalat (adatbázisok, alkalmazások, stb.);
  • szervezeti kommunikációban szerzett tapasztalat (pl. sajtóközlemények, grafikai anyagok elkészítése, Facebook kampányok).

  • Fényképes szakmai életrajzodat és motivációs leveledet nettó fizetési igényed megjelölésével az info@k-monitor.hu címre várjuk.

A jelentkezés határideje: 2017. szeptember 27.

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Címkék