A Szeretetszolgálat ún. mobil játszótéri programot visz, mely keretében mobil játékeszközökkel felszerelt mikrobusz segítségével járja a településeket, s helyben szervez játékos alkalmakat.

Feladatok:

  • a játszóbusszal előre meghatározott időpontokban és településeken történő játszó-fejlesztő program lebonyolítás
  • a játszóbuszhoz érkező gyerekekkel, fiatalokkal és családokkal kapcsolatteremtés
  • gyerekprogramok és foglalkozások szervezése és megtartása
  • a játszóalkalmak adminisztrációja, dokumentálása
  • További információ a tevékenységről: http://gyerekesely.maltai.hu

A munkakör betöltésének feltételei:

  • pedagógus, szociálpedagógus, tanító, óvodapedagógus, szociális munkás felsőfokú végzettség
  • gyerekprogramok levezetésében és koordinálásában tapasztalat
  • önálló munkavégzés, kreatív gondolkodásmód
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • nagyfokú empátiás képesség
  • „B” kategóriás vezetői engedély, többéves személygépkocsi (és kisbusz) vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • béren kívüli támogatások
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, folyamatos munkarend, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest és vidék, de az indulás a programokra és a visszaérkezés minden esetben budapesti helyszín!

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajzot
  • motivációs levelet
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a meszaros.eszter@maltai.hu e-mail címen.