Az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben munkájával szívesen hozzájárulna az oktatás nemzetköziesítéséhez, várjuk jelentkezését.

Pénzügyi monitoring csoportunkba Junior pénzügyi referenst keresünk

A munkakör fő célja az Erasmus+ program megvalósításának pénzügyi támogatása, elősegítve a szabályozásnak megfelelő támogatási keret-felhasználást.

A pozíció teljes munkaidős állásban, a munka törvénykönyve szerint, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be.

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Az állás betölthető: megállapodás szerint, akár azonnal

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a támogatott projektek pénzügyi megvalósításának nyomon követése
  • pénzügyi beszámolók (pályázati elszámolások) feldolgozása, ellenőrzése
  • jelentések, beszámolók összeállítása, statisztikák készítése
  • részvétel helyszíni és audit ellenőrzésekben
  • részvétel a pályázók felkészítésében, tájékoztatásában a programok pénzügyi szabályait és a támogatások felhasználásának módját illetően

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • tárgyalóképes és aktív angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • gyakorlott az MS Office szoftverek (Word, Excel, Outlook) használatában
  • munkáját precizitás, megbízhatóság, felelősségteljesség és önállóság jellemzi
  • jó a kommunikációs és íráskészsége
  • kiváló az együttműködési készsége

Előnyt jelent:

  • pénzügyi területen és/vagy EU-s oktatási, képzési programok terén szerzett munkatapasztalat
  • pályázatkezelésben, projektmenedzsmentben szerzett munkatapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
    • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével 2019.03.31-ig várjuk honlapunkon az alábbi linkre kattintva: Junior pénzügyi referens jelentkezés