Állás
Állás
Kerületi szervező
2018. június 28.

1229

Jelentkezési határidő: 2018. július 13.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet munkatársat keres.

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet
Munkakör: kerületi szervező
Munkavégzés helye: Budapest

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • területi szociális programok előkészítése, lebonyolítása,
  • egészségmegőrző programok szervezése,
  • területi önkéntesek tevékenységének szervezése, irányítása,
  • a területen dolgozó véradószervező és ifjúsági szervező munkájának segítése,
  • a területi iroda kapcsolatrendszerének fejlesztése az önkormányzattal, a civil szervezetekkel, a médiával.

Legfontosabb elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • jó szervezőkészség,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • készség csapatmunkában történő részvételre,
  • középszintű számítástechnikai ismeretek (szövegszerkesztő, táblázatkezelő, Power Point, internet-használat)

Előny:

  • nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat
  • gazdálkodási, pénzkezelési ismeretek
  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol, vagy német nyelvismeret

Jelentkezés módja: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu e-mail címen, kerületi szervező munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, valamint fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel

Kontakt: Mészáros Andrea, személyügyi referens
Kontakt e-mail: allaspalyazat@voroskeresztbp.hu
Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás ideje: 2018. július

Hír
Magyarországon valamivel több, mint tizenegyezren vállalnak rendszeresen önkéntes munkát. Szakemberek szerint nagyon nehéz ma az önkéntesek lelkesedését fenntartani, de tény, ...
Hír
Új, harminc férőhelyes egészségügyi centrum nyílt hajléktalanoknak Szegeden, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat intézményét kedden adták át. Fülöp Attila szociális ügyekért és ...
Hír
Kötelezettségszegési eljárást indíthat Magyarország ellen az Európai Bizottság a menekülteket segítő szervezetek ellen kitalált, úgynevezett „Stop Soros” törvény és a hozzá ka ...
Címkék