FŐBB FELADATOK:

  • Online kommunikációs terv készítésében (aktualizálásában) való részvétel;
  • Online kommunikációs kampányok (pl. Facebook, Google Ads, stb.) tervezése, lebonyolítása, mérése;
  • Háttéranyagok gyűjtése és feldolgozása a kommunikációs kampányok előkészítéséhez;
  • Közösségi média felületek és honlapok tartalmi kezelése.

ELVÁRÁSOK:

  • Befejezett felsőfokú marketing szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év releváns, online marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önállóság, precizitás
  • Social media ismeretek
  • Heti 20 óra munkavégzés (rugalmas munkaidő, részben home office lehetőség)

ELŐNYT JELENT:

  • Cserkészmúlt
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, lendületes, proaktív hozzáállás
  • Együttműködési képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, stabil jövedelem;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat;

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest és környéke

Jelentkezés: 2019. március 10-ig a hr@mcssz.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével