Az önkéntes koordinátor főbb feladatai:

  • a TASZ önkéntes menedzsment stratégiájának kialakításában és végrehajtásában való részvétel és annak koordinálása
  • a TASZ népszerűsítése, programjainak szervezésében aktív részvétel
  • Önkéntesek toborzása és megtartása
  • új önkéntesek toborzása
  • önkéntes motivációs rendszer kidolgozása
  • önkéntes találkozók szervezése, lebonyolítása
  • visszacsatolási, értékelési rendszer kidolgozása
  • A TASZ láthatóságának növelése
  • nyári rendezvényeken, fesztiválokon részvétel
  • egész évben a TASZ programjaihoz kapcsolódó rendezvényeken részvétel, önkéntesek mozgósítása
  • a TASZ kampányainak, programjainak, fundraising eseményeinek támogatása
  • A szervezet költségvetésének elkészítésében való részvétel a kommunikációs vezető utasításai alapján.

Feltétel: elkötelezettség témáink és értékeink iránt, rendezvényszervezési és programszervezési gyakorlat, társalgási szintű angol nyelvtudás, vonatkozó szakmai gyakorlat, jó fogalmazókészség, proaktivitás és kreativitás.

Előnyt jelent: szakirányú felsőfokú végzettség, civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

Miért csatlakozz hozzánk:

  • Azért a szabadságért, függetlenségért és inspiráló intellektuális környezetért, amit a TASZ nyújt!
  • Mert végre igazán tehetsz valamit a demokrácia és az emberi jogok védelme érdekében, amire rég volt akkora szükség, mint most!

Fizetés: megegyezés szerint.

Munkaidő: heti 20 óra. Rugalmas időbeosztás.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet Kapronczay Stefániának, a TASZ ügyvezető igazgatójának az allas@tasz.hu címre küldd el. Kérünk, hogy a fizetési igényed feltüntetése mellett a leveledben tömören foglald össze vonatkozó tapasztalataidat és jelezd a TASZ értékei iránti elkötelezettségedet.

Jelentkezési határidő: 2017.06.25.

Kezdés várható időpontja: 2017. július eleje

A beérkezett önéletrajzok alapján személyes meghallgatást tartunk a június 26-i héten.