Az Alakítsd az iskolád társasjátékalapú foglalkozássorozat 2021 januárja és
decembere között valósul meg a kultúrAktív Egyesület ( https://kulturaktiv.hu/) szervezésében.

Az egyesülettel több mint 10 éve foglalkozunk épített környezeti neveléssel és olyan módszerek fejlesztésével, amelyek segítik a gyerekeket a körülöttük lévő környezet megismerésében, megértésében és alakításában. Legújabb társasjátékunk, az  Alakítsd az iskolád, az iskolaudvar átalakításába vonja be a diákokat.  Az társasjátékot komplex, az iskolakörnyezet átalakítását célzó foglalkozásba ágyazva 2021 januárja és decembere között öt alkalommal juttatjuk el vidéki és budapesti iskolákba. Célunk, hogy a foglalkozások során szerzett tapasztalatok alapján egy olyan foglalkozáscsomagot dolgozzunk ki, amelyet a projektet követő időszakban más iskolák számára is tudunk ajánlani. Az 500.000 Ft összköltségvetésű

projekt adminisztrátori feladataira önkéntes kollégát keresünk.

Téged keresünk, ha:

  • jártas vagy szerződések és számlák adminisztrációjában, a pénzügyi kontrollingban és elszámolásban és az NKA pályázatkezelési rendszerében, vagy szívesen megtanulnád ezeket;
  • szívesen megismernéd az egyesület pénzügyi adminisztrációs hátterét, és akár hosszú távon is el tudod képzelni a helyed a kultúrAktív csapatában;
  • szívesen támogatnád szakmai tudásoddal a fiatalok fejlődését és az épített környezet ügyét;
  • szeretnél interdiszciplináris (tájépítészekből, építészekből és pedagógusokból és egyetemi hallgatókból álló) csapatban dolgozni a 2022. február 15-ig tartó projekt adminisztrációs munkáira eleinte havi, később akár heti rendszerességgel tudsz időt szakítani.
  • Munkád során mentori segítséget nyújt az egyesület gazdasági vezetője, részt vehetsz nemzetközi projekteken és továbbképzéseken, valamint az egyesület programjai. Egy kreatív és dinamikus csapat része leszel,  az elvégzett önkéntes munkáról ajánlást adunk.

Ha a fentiekkel felkeltettük az érdeklődésed és szeretnéd munkáddal a kultúrAktív Egyesületet és az ‘Alakítsd az Iskolád’ projekt szervezését segíteni, jelentkezz az itt található kérdőív kitöltésével 2021. április 20. éjfélig!

Feladatkör leírás és jelentkezés ITT

Csatlakozz a kultúrAktív önkéntes csapatához a kérdőív kitöltésével!
Kérdés esetén várjuk leveledet az info@kulturaktiv.hu email címre.