Pályázati projektek keretében:

  • Árajánlatokkal, ajánlatkérőkkel, megrendelőkkel kapcsolatos ügyintézés, teljes körű dokumentálás
  • Teljesítési igazolások, beszámolók legenerálása, nyomtatása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó minden dokumentum folyamatos rendszerezése (nyomtatás, lefűzés, szkennelés)
  • Pályázati eljárásrendeknek való megfelelőség ellenőrzése, alátámasztó dokumentumok begyűjtése, iktatása
  • Online pályázatkezelési felületen számlák rögzítése, kifizetési kérelmek benyújtása

Könyvelési feladatok:

  • kimenő számlák kibocsátása,
  • bejövő számlák, banki tételek, pénztár rögzítése a SUP könyvelő programban,
  • kiküldetések, jelenléti ívek vezetése, nyilvántartása.

Amit kínálunk:

  • széleskörű béren kívüli juttatások,
  • kellemes munkahelyi légkör.

Amit elvárunk:

  • középiskolai végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat,
  • monotóniatűrés, pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi-számviteli ügyintézői tanfolyam,
  • uniós pályázatok pénzügyi asszisztenciájában szerzett tapasztalat.

Amennyiben a lehetőség elnyerte a tetszését, szakmai önéletrajzát és rövid írásos bemutatkozását az iroda@jrsz.hu címre, „NÉV- asszisztensi pozícióra jelentkezés” tárgyú e-mailben várjuk. Benyújtási határidő: 2017.07.31.