Feladatok:

  • bejövő számlák iktatása, a számla adatok Excelben történő felvitele,
  • a fizetési határidők nyomon követése, a pénzügyileg teljesített számlák ellenőrzése a bankkivonatok alapján,
  • vevő-szállító analitika folyamatos egyeztetése,
  • pénzügyi zárásokban való közreműködés,
  • a pénzügyekkel kapcsolatos levelezések bonyolítása.

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • pénzügyi területen megszerzett szakmai tapasztalatok,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • szakmai fejlődésben céltudatosság.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi területen megszerzett több éves szakmai gyakorlat,
  • pénzügyi szakképesítés,
  • pénzügyi szoftverek ismerete.

Amit kínálunk:

  • a bérezésnél irányadó a közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti bértábla,
  • az alapbérhez társuló szociális ágazati pótlék,
  • rugalmas munkaidő, home office lehetősége megbeszélés szerint,
  • vidéki munkavállalóknak vonat vagy távolsági autóbusz bérlet árának 86 %-nak megtérítése,
  • 50%-os MÁV, Volánbusz utazási igazolvány (a próbaidő lejárta után).

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az integracioskozpont@orszik.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2021.06.14.

Kérjük, levelének tárgysorába írja be, hogy „Jelentkezés pénzügyi asszisztens munkakörre”.