A WWF bővülő csapatába pénzügyi munkatársat keres

A WWF a világ legnagyobb természetvédelmi szervezete, amelyet 1961-ben alapitottak. A magyarországi szervezet a Kelet-Közép európai WWF csoport része, számos természetvédelmi projektet bonyolit Magyarországon.Bővülő csapatunkba pénzügyi munkatársat keresünk:

Feladatok:

  • Bejövő (szállítói) számlák érkeztetése, iktatatása, számla-megfelelőség ellenőrzése (formai, tartalmi követelmények), kódolás ellenőrzése, szkennelése, másolása, lefűzése, átadása/továbbítása a könyvelő felé

  • adatrögzítés (pl. számlák adatainak rögzítése saját vagy valamilyen ERP

  • rendszerben)

  • útnyilvántartás rögzítése, utánkövetés, céges auto km elszámolás projektre begyűjtése, magán gk üzleti célú használat dokumentálása

  • utalások rögzítése (pl. banki terminálban)

  • vevői számlák kiállítása

  • Pénztárkezelés (HUF1)

  • szerződések iktatása, fűzése, nyilvántartás vezetése

  • tárgyi eszközök kezelés (átadás-átvétel, leltári szám kiadás)

  • projektriportok dokumentáció összeállításában részvétel (megrendelés, szerződés, teljesitesigazolás, számla, banki/pénztári kifizetési dokumentáció másolatok összeállitása, záradékolása, jelentésbe felvezetése)

  • külön eljárásban áfa visszaigénylés dokumentáció összeállításában részvétel (számla, banki/pénztári kifizetési dokumentáció másolatok összeállitása, záradékolása, jelentésbe felvezetése)

  • projekt finanszírozási szerződések előkészítésében (nyilatkozatok, aláírási címpéldányok, hitelesített másolatok)

  • projekt timesheetek kitöltése és aláíratása

  • archiválás

Elvárások:

  • Középfokú (szakirányú) végzettség (felsőfokú előny)

  • 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen

  • Precizitás, monotonitás tűrés, alkalmankénti többletmunkához, munkamennyiség változásához való alkalmazkodás, terhelhetőség, határidők betartása

  • csapatban való közös munka

  • Számok szeretete, magabiztos Excel hasznalat

  • Jó kommunikációs készségek

  • Középfokú angol nyelvtudás (egyszerű szövegek olvasása)

Mit ajánlunk:

  • Barátságos, családias, magas szakmai szinvonalon működő csapat, nemzetközi kitekintéssel

  • változatos feladatok, időnként halmozódó határidők, részben home office lehetőség

  • támogató munkahelyi környezet, tanulási – fejlődési lehetőségek

  • civil szervezetek szintjén versenyképes fizetés

  • Részese lehetsz a természetvédelmi munkának

Kérjük pályázatodat (önéletrajz és motivációs level) küldd az allas@wwf.hu cimre legkésőbb 2020. december 11-ig. Kérjük vedd figyelembe hogy személyes visszajelzést csak interjúra behivott jelentkezőknek tudunk adni. A WWF-ről további információkat a www.wwf.hu honlapon találsz.