Ha szeretnél egy újszerű időseket támogató önkéntes program kialakításban részt venni, akkor várjuk jelentkezésed az onkenteskozpont@onkentes.hu e-mail címre 2017. május 8-ig.

Jelentkezés módja: magyar és angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél elküldésével, bruttó fizetési igény megjelölésével.

További információ: Nagy Brigitta 06-1-225-0710 vagy 06-20-3579-700

Feladatok:

  • Időseket segítő önkéntesek toborzása
  • Önkéntes csapatok szervezése és segítése
  • Önkénteseket felkészítő képzések, önkéntes találkozók és események szervezése
  • Kapcsolatépítés, kapcsolattartás időseket ellátó intézményekkel, önkormányzatokkal, szociális szolgálatokkal
  • Időseknek szóló programok szervezése
  • Csapatépítő programok szervezése
  • A megvalósult programokról beszámoló készítése
  • Önkéntes programok adminisztrációjával kapcsolatos feladatok ellátása: idősek és önkéntesek nyilvántartása, adminisztrálása, ügyintézési feladatok
  • Kapcsolattartási feladatok külföldi szervezetekkel
  • Adományszervezési feladatok
  • Magyar és idegen nyelvű szakmai anyagok összeállítása szükség szerint
  • Kommunikációs és webes megjelenéssel kapcsolatos feladatok, honlapok és közösségi oldalak kezelése
  • A program képviselete állami, önkormányzati döntéshozók és tisztviselők felé

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógép használat (Word, Excel, Power Point)
  • több éves szakirányú tapasztalat a területen
  • nyitottság, jó problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság és felelősségvállalás
  • precizitás és önállóság
  • csapatban dolgozás képessége
  • együttműködő, barátságos személyiség
  • empátia
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • határozott, talpraesett személyiség
  • rugalmasság és alkalmazkodó képesség
  • érdeklődés és jártasság online kommunikációban

Előny:

  • felsőfokú angol nyelvtudás, francia nyelv ismerete
  • saját gépjármű és vezetői képesség
  • rendezvényszervezési tapasztalat
  • civil szféra illetve a szociális szféra/idősellátás/időstámogatás iránti érdeklődés
  • adományszervezési ismeretek
  • rugalmas munkavégzésre való hajlandóság
  • vállalkozói ismeretek, üzlet- és szolgáltatásfejlesztési tapasztalat
  • társadalmi vállalkozások működésének ismerete

Munkakezdés: 2017. május,  legkésőbb 2017. június eleje

Munkaidő: megegyezés szerint heti 30 - 40 óra

Munkavégzés helye: ÖKA iroda 1022 Budapest, Marczibányi tér 3. illetve a rendezvények és programok helyszíne (bel- és külföldön)

Jelentkezés módja:  az onkenteskozpont@onkentes.hu e-mail címre küldött magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel, bruttó fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2017. május 8. 16.00 óráig.

További információ: Nagy Brigitta onkenteskozpont@onkentes.hu, 06-20-3579-700, 06-1-225-0710

forrás: onkentes.hu