A Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány 26 évvel ezelőtt azért alakult, hogy a fogyatékos emberek, családtagjaik mindennapjait, valamint a velük foglalkozó szervezetek munkáját segítse. E munka során az EASPD (European Association of Service Providers for Persons with Disabilities) tagszervezeteként számos nemzetközi projekttel mozdította elő a fogyatékos emberek szolgáltatásainak fejlődését. Határozatlan időre keresünk olyan munkatársat, aki meglévő a nemzetközi programok vezetésében és új projektek fejlesztésében vesz részt.

Az új munkatárs feladatai elsősorban:

  • Nemzetközi projektek (jellemzően Erasmus+ támogatású projektek) vezetése, szervezése.
  • Nemzetközi projektek pénzügyi nyomon követése és adminisztrációja
  • Nemzetközi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új projektek fejlesztése, pályázási folyamat lebonyolítása

A jelölttől az Alapítvány a következőket várja el:

  • felsőfokú végzettség
  • igazolható projektvezetési tapasztalat (projektvezetési, adminisztrációs, szervezési ismeretek, beszámoló készítési tapasztalatok)
  • angol nyelv magas szintű ismerete és gyakorlata
  • projektszemléletű munkavégzés
  • magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Internet)

Munkakörhöz szükséges kompetenciák:

  • jó kommunikációs, időszervezési és problémamegoldó készség
  • önállóság, magabiztosság
  • pontosság, megbízhatóság
  • rugalmasság, nyitottság
  • csapatemberi karakter

Előnyt jelent:

  • szakmai gyakorlat a fogyatékos emberek ellátásának területén
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Innovatív, dinamikus csapat
  • Változatos, szakmailag izgalmas munka
  • Jó hangulat
  • Nemzetközi tapasztalatok elmélyítésének lehetősége

Jelentkezési határidő: 2019. április 3.

Kérjük, jelentkezésüket magyar és angol nyelvű EUROPASS formátumú önéletrajz, valamint a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél formájában küldjék az oneletrajz@kezenfogva.hu címre.

Amennyiben kérdései vannak, kérjük írjon a pordan.akos@kezenfogva.hu címre.