A Marom Egyesület Szabad Terek projektje szakmai vezetőt és operatív koordinátort keres

A Szabad Terek Hálózata az ország független közösségi tereinek együttműködése. Célunk, hogy megerősítsük és összekössük azokat a helyeket, platformokat, ahol mindenki önmaga lehet, szabadon alkothat véleményt. A Szabad Terek helyet biztosítanak civil szervezeteknek, alkotóbázist művészeknek, teret adnak olyan témáknak, amik kiszorulnak a fősodorbeli közbeszédből és biztonságos, támogatói közeget nyújtanak az oda betérőknek.

A hálózatban a döntéshozatal a városokból delegált board tagok körében történik, ez a testület alakítja a hálózati stratégiát a helyi kapcsolattartókon keresztül becsatornázva a lokális hálózatok szereplőinek igényeit és elképzeléseit. A szakmai vezető szoros együttműködésben dolgozik a boarddal, részt vesz a stratégia célok meghatározásában, segíti a szakmai szempontokon alapuló döntéshozatalt, és a legfontosabb feladata, hogy ezeket operatív folyamatokra bontva a megvalósítást koordinálja. Ezen túl a kommunikációs tevékenységben és az időszakos kampányok tervezésében vállal szerepet, a hálózat belső működését segíti, figyel a folyamatos és átlátható belső információáramlásra.

FELADATOK

Szakmai vezetés

  • Projektcélok priorizálása, ütemezése
  • Kommunikációs stratégia tervezése, monitorozása
  • Hálózaton belüli együttműködések segítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • A hálózat fenntarthatóságához és terjeszkedéséhez kapcsolódó feladatok
  • Központi hálózati tevékenységek lebonyolítása

Operatív feladatok

  • Találkozók szervezése
  • Pályázati adminisztráció
  • Hálózat átláthatóságáról kapcsolatos feladatok
  • Belső pályázati folyamatok lebonyolítása
  • Belső kommunikáció segítése

ELVÁRÁSOK:

  • Min 3 éves munkatapasztalat projektmenedzsment területen (programszervezés, kommunikáció, stratégiai tervezés)
  • Önálló, hatékony munkavégzés
  • Magyar civil szektor alapos ismerete
  • Tréningek, megbeszélések facilitálásában szerzett rutin
  • Angol nyelvtudás (pályázatíráshoz, kapcsolattartáshoz)

RÉSZLETEK:

  • Egy éves határozott idejű megbízási szerződés
  • Projekt megvalósítási időszak 2020. december 1. – 2021. december 1.
  • Munkavégzés helye – a hálózatban résztvevő partnerek székhelye: Budapest, Pécs, Szeged és Debrecen, Szombathely, a munkavégzés sok utazással jár az országon belül

Önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel ezen a form-on keresztül tudtok jelentkezni.

Jelentkezési határidő: 2020. december 10 csütörtök éjfél

További infókért és kérdésekkel itt kereshettek minket: info@szabadterek.hu

A pályázatok elbírálása beérkezési sorrendben történik.