Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány pályázatot hirdet szociális fejlesztési referens munkakör betöltésére

A munkavégzés helye:

Budapest

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • a Magyar Református Szeretetszolgálaton országos központjában a szociális fejlesztési terület munkájának szakmai támogatása;

  • országosan megvalósított fejlesztési programhoz kapcsolódó szociális szakmai tervek kidolgozása, a kapcsolódó tevékenységek koordinációja, a program megvalósulásának nyomon követése; szakmai javaslatok, ajánlások megfogalmazása

  • hazai finanszírozású és Európai Uniós pályázatok szakmai tervnek megfelelő haladásának biztosítása, kapcsolattartás a szakmai munkatársakkal és a pályázat megvalósulásának nyomon követese;

  • szociális szakmai programtervek előkészítése, elkészítése, beadása

  • kapcsolattartás a régiós irodák, szociális intézmények munkatársaival

  • közreműködés a nyertes pályázatok megvalósításában

  • nyertes pályázatok monitoringja:

  • szerződéskötés,

  • elszámolások készítésében közreműködés,

  • szakmai jelentések készítése,

  • kifizetési kérelmek összeállításában és benyújtásában közreműködés

  • szerződésmódosítások kezelése

  • helyszíni ellenőrzések előkészítése, ellenőrzéseken való részvétel és a pályázatokkal kapcsolatos könyvelési és egyéb dokumentumok egyeztetése a pénzügyi területtel

  • az ágazat vezetésének folyamatos informálása az aktuálisan pályázható forrásokról

  • a projektek szakmai megvalósulási helyszíneinek látogatása, partnerszervezetekkel közös szakmai egyeztetéseken való részvétel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság

  • büntetlen előélet

  • felsőfokú szociális végzettség

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • 1 év rendezvények, szakmai programok megszervezésében, lebonyolításban szerzett gyakorlat, tapasztalat

  • Európai uniós projektben szerzett tapasztalat

  • saját gépjármű

Elvárások:

Kiváló szintű empátia, megbízhatóság, önálló munkavégzés, érzelmek és indulatok kezelése, jó helyzetfelismerés, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, rugalmasság, elkötelezettség a kitűzött célok megvalósítása mellett. Határidők pontos betartása. Proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, elhivatott csapat

  • fejlődési lehetőségek, változatos feladatok

  • új programokba történő bekapcsolódás lehetősége

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz,

  • motivációs levél,

  • végzettséget igazoló dokumentum másolata,

  • bruttó fizetési igény megjelölése

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton az allas@jobbadni.hu e-mail címre.

A pályázat benyújtásának határideje:

2020. június 10.

A pályázat elbírálásának várható ideje

2020. június 20.

A munkakör betöltésének várható legkorábbi időpontja:

2020. július 1.