Szociális gondozó és ápoló

2020. szeptember 03.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Feszty Árpád utcai telephelye (lábadozó) felvételt hirdet szociális gondozó és ápoló munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

               Feszty Árpád utcai telephelye

        (lábadozó)

felvételt hirdet

szociális gondozó és ápoló

munkakör betöltésére.

Intézményünkben hajléktalanná vált beteg emberek számára nyújtunk bentlakásos lábadozó szolgáltatást a Déli pályaudvar közelében.

Feladatok:

  • intézményi szolgáltatások biztosítása
  • lakóink személyi higiéné megtartásában segítségnyújtás
  • lakók ruházatának és ágyneműjének cseréje, mosása
  • lakószobák, lakókörnyezet rendben tartásában közreműködés
  • lakók nappali és éjszakai felügyelete, betegségük kezelésében való aktív közreműködés
  • lakók egészségi állapotának figyelemmel követése, szükség esetén sürgősségi betegellátás intézése
  • ételosztás házirendnek megfelelően
  • gyógyszerek beszedésének felügyelete
  • egyéb ápolási, gondozói feladatok, szükség esetén betegkísérés, bevásárlás, szabadidő eltöltésében közreműködés
  • együttműködés a Szeretetszolgálat orvosi stábjával
  • együttműködés a szociális munkatársakkal
  • ügyfelek fogadása, házirend ismertetése és betartatása
  • precíz adminisztráció

Elvárások:

  • minimum okj-s szociális gondozó és ápoló végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, pontosság, kreativitás, nyitottság, együttműködés teamben végzett munka során
  • kiemelt tolerancia és empátia a hajléktalan emberek felé

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • hajléktalanellátásban szerzett tapasztalat
  • egészségügyben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kis létszámú munkahelyi csapat kis létszámú intézményben.
  • Rugalmas beosztás.
  • Kihívásokkal teli szakterület; új módszerek kipróbálása, bevezetése.
  • szerint besorolt alapbér, munkahelyi pótlék, ágazati bérpótlék, cafeteria, munkába járás támogatása.
  • Lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb – munkaviszonytól független – időszakos projektjeiben, programjaiban való részvétel külön megbízási díjért.
  • Részvételi lehetőség a Szeretetszolgálat egyéb programjain: szakmai napokon, konferenciákon, önkéntes akciókban.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Határozatlan idejű.
  • Teljes munkaidő.
  • Folyamatos munkarend munkaidő kerettel.

Munkavégzés helye, kezdete:

  • kerület, Feszty Árpád utca 6.
  • Munkakezdés várható ideje: 2020. október 15.

Fényképes szakmai önéletrajz benyújtásával lehet jelentkezni 2020. szeptember 30-ig kizárólag a 01575@hr.maltai.hu e-mail címen.

Címkék
állás, munkavállalás