A Twist Olivér Alapítvány nappali melegedője 1 fő teljes munkaidős kollégát keres

A munkavégzés helye: 1044 Budapest, Fóti út 4.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

• hajléktalan ügyfelekkel való munka

• kreatív munkavégzés lehetősége

• Házirend érvényesítése az intézményben

• konfliktuskezelés

• az ügyfelek hozzásegítése az intézményi szolgáltatásokhoz

• team-munka, adminisztráció

• az esetleges technikai problémák kezelése nyitva tartási időben

A felvételkor előnyt jelenthet (de nem feltétel):

• szociális területen, hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat

• felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Közalkalmazotti bértábla szerinti alapbér + illetménypótlék + 13. havi fizetés + összevont SZÁP, cafeteria

  • év végi jutalom és ruhapénz juttatás

  • szakmai konferenciák és továbbképzések támogatása

  • szakmai csapatépítés, oldott munkahelyi légkör

  • office time (munkanapokon 8-16)

Várjuk jelentkezésedet ha…

  • fontos számodra a fedél nélkül élő emberek problémáinak kezelésében való közreműködés

  • empatikus, nyitott és kreatív vagy

  • hatékony problémamegoldási és helyzetértékelési képességgel rendelkezel

  • egy konstruktív, fiatalos, együtt gondolkodó csapat tagja lennél

  • civil szervezetnél bontakoztatnád ki tudásodat

  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed

  • ha új kihívásra vágysz és vannak innovatív ötleteid

Jelentkezési határidő: 2021.03.15. hétfő

Jelentkezés módja: emailben önéletrajz és motivációs levél küldésével az allas@twistoliver.hu emailcímre

Az intézményről bővebb információ érhető el: www.twistoliver.hu, facebook.com/twistoliveralapitvany

Munkába állás ideje: kiválasztást követően azonnal
Kontaktszemély: Tápi Eszter, intézményvezető, 20/950-1200